Bez propagandy

30 lipca 2013, 19:35 · Angie

OMG. Po jakie nieszczęście miałabym się uciekać do propagandy zwalając sobie na głowę kłopotliwy jak za przeproszeniem wrzód na części niewymownej temat niczym do tego nie zmuszona?

Swoją drogą rozpisałeś się nieco... i to całkiem nie na temat, bo Twoje opinie o pozostałych działach forum mnie osobiście nie interesują i jeżeli opiekun danego działu zezwoli na założenie tematu u siebie, to tam możesz swoje pretensje zgłaszać. Tak więc 3/4 Twojego postu w zasadzie niczego nie wnosi.

Czy ten temat służy tylko potrzebie zaspokojenie potrzeb tłumu i dania im ułudy, że coś mogą zmienić? Czy naprawdę mamy jakikolwiek wpływ na decyzję administracji czy jesteśmy tylko marionetkami, które wkręcone w trybiki tego wielkiego spisku nakręcają się samoistnie, jak wielka maszyna, która dąży do celu z zamkniętymi oczyma i nie wie czy dążąc tam ma choć cień nadziei, że na końcu drogi znajdzie upragniony spokój?

Prosto - Jest to propaganda, żeby dać nam ułudę czy serio pragniecie naszego zdania?

Pozwól, że zadam pytanie, zanim odpowiem. Pisząc w liczbie mnogiej masz na myśli modów OffTopu, czy Administrację jako taką?

Aaaa. i jeszcze chciałam się dowiedzieć co miałeś tu na myśli...

To niepodważalny argument z któremu nie można wyjść z podniesioną głową

Może zmęczona jestem, ale ni w ząb nie rozumiem.

@@komilll:

Jeśli miałeś na myśli władze, to władze, jako Władze mi tę piaskownicę przydzieliły i na tym ich rola się kończy. Mogę się poruszać w obrębie wyznaczonej piaskownicy, mogę w niej dołki nawet kopać, ale nie mogę jej przestawić gdzie indziej.

Stąd pewna niewzruszalność zasad.

Co do punktu drugiego, cóż... jakby to ująć, żebyś kota ogonem nie wykręcił... Może metody jezuickiej użyję.

Masz wątpliwości co do tego, że Administrator gry stoi nieco ponad regulaminem?

Jeśli masz, to służę Etykietą gracza.

5.4. Kary nakładane przez Twórców są zależne od nich i nie podlegają negocjacjom.

5.5. Twórcy gry w uzasadnionych okolicznościach mogą zwolnić danego użytkownika z przestrzegania wybranych punktów Etykiety, jakkolwiek nie może to prowadzić do nadużyć względem pozostałych graczy

Użycie przeze mnie piętnowanego przez Ciebie wyrażenia nie prowadzi do nadużyć wobec innych graczy. Jako wymieniona wśród Twórców gry czuję się upoważniona do zwolnienia siebie z odpowiedzialności za użycie słowa na "f", gdyż użyłam go jedynie w celu jasnego i wyraźnego dowiedzenia, że z pospolitym w Polsce wyrażeniem "cholera jasna", czy "co do cholery" nie ma nic wspólnego, a to czyni nałożoną przez Ramonkę karę słuszną i uzasadnioną.

cbdu.

0 △|▽


  Komentarze (5):


  smutna żaba
  30 lipca 2013, 19:40

  Miałem taką potrzebę, żeby się rozpisać. Nigdzie indziej nie przyjdzie mi tego powiedzieć, więc jakoś tutaj sobie poklepałem w klawiaturę.

  Pisząc w liczbie mnogiej mam na myśli władze.

  ===

  @Up po edicie:

  Jeśli słowo wt* jest dozwolone to DHG dostał niesprawiedliwego knebla. Będąc za tym stwierdzeniem pogrążysz tylko koleżankę z pracy (pogrążysz jak pogrążysz. Chodzi o to, że się ogólnie myliła).

  Jeśli jest zabronione to wyjdzie na to, że uznajesz się za osobę stojącą ponad regulaminem i możesz używać wulgaryzmów na forum.

  ---

  0 △|▽


   dark hunted ghost
   30 lipca 2013, 19:52

   C'mon, mogłeś sobie darować to o innych działach, ja tutaj straciłem swój bardzo ważny czas, bo myślałem, że coś ciekawego jest a Ty mi tu piszesz o innych działach...

   @Angie:

   Jest, jest, będę miał się czym chwalić przed znajomymi... xD

   Owszem, zawsze jest jakieś "ale", ale mówię, większość, a przynajmniej połowę, pomysłów, jest wypalanych przez owe zasady. Ja się w żadnym wypadku nie dziwię, chcę się jedynie dowiedzieć pewnej rzeczy... I w sumie tamten poprzedni post mógłbym podsumować jednym pytaniem, które teraz zadam:

   Do czego chcemy dojść, co zmienić, owym tematem? Bo jak na razie, jak sama to zaznaczyłaś, po PÓŁ ROKU nie odniosło to chyba żadnego rezultatu.

   0 △|▽


    smutna żaba
    30 lipca 2013, 19:56

    Dude... Ja wiem, że i tak większość ludzi, których znam ma podobne poglądy, jak ja co do forum, ale są też ludzie, którzy podchodzą do tego zupełnie inaczej. Po prostu miałem potrzebę się opisać. Lepiej żebyś to przeczytał niż tracił życie przez kompem. :)

    0 △|▽


     Angie
     30 lipca 2013, 20:09

     Chcesz tak szczerze do bólu? To proszę Cię bardzo.

     Rozchorowałam się i długo mnie nie było. Wracałam, ale wracało i dręczące mnie Paskudztwo, więc chociaż naprawdę starałam się nawiązać z Wami dialog, nie wyszło to może tak jak bym chciała :)

     1700 postów w OT redukowałam jeszcze ze szpitala.

     Czy coś się w OT zmieni? W dużym stopniu zależy to od samych użytkowników działu. Ja swoje stanowisko przedstawiłam, uzasadniając, dlaczego niektórych rzeczy nie mogę zmienić.

     Rozważam wprowadzenie w tym tygodniu Pręgierza - tematu, w którym zgodnie z Waszymi propozycjami moglibyście zgłaszać naruszenia zasad działu i Forum jako takiego.

     Powinien powstać jeszcze przed weekendem.

     Myślę, że tym razem zostanę już z Wami na dłużej, ku wspólnemu utrapieniu.

     @@na dole:

     Ja się nie "usprawiedliwiam", tylko tłumaczę co i dlaczego. Każdy ma jakieś wady, a do moich należy właśnie to: wyjaśnianie i uzasadnianie. Pocieszam się, że bywają gorsze przywary.

     0 △|▽


      dark hunted ghost
      30 lipca 2013, 20:40

      [tracił życie przed kompem... mówisz? xD]

      @Angie:

      Wiesz, niekoniecznie chciałem usłyszeć, jakie miałaś "usprawiedliwienie" co do tego, że bardzo sporadycznie wypowiadałaś się w tym temacie, bo w sumie nie musisz się usprawiedliwiać, bardziej mi chodziło o to, jaki sens ma ten temat, jeśli niczego nowego nie wprowadza, choć na to pytanie częściowo odpowiedziałaś, więc męczyć Cię nie będę. :P

      W sumie, to głównie zależy to od nas, nawet niekoniecznie "w dużym stopniu". Rzecz w tym, że ktoś nas musi nastawić, przedstawić pewne nasze możliwości.

      Yay!

      0 △|▽