Wystarczy trochę krzyku i... po krzyku

4 lutego 2013, 15:26 · Bon Voyage

Rany, jaki płacz. To że w Karczmie jest grupa cwaniaczków pokroju Kkaśki i Activusia, którzy ustawiają 'świeżaków', chociaż sami mają mały staż to wiemy nie od dziś.

Wystarczy raz parę razy na nich pokrzyczeć, najlepiej w grupce i się sami zamkną. No ale nie ma po co, skoro i tak prawie wszyscy ogarnięci ludzie udzielają się tutaj i nie zaglądając do Karczmy, takie cwaniaczki tam egzystują.

0 △|▽


  Komentarze (11):


  Navu
  4 lutego 2013, 15:28

  To właśnie przez niektóre osoby Karczma ma taki a nie inny wygląd. Wbrew pozorom są tam normalne tematy, tylko trzeba się nie zniechęcać.

  PS: To jest Porozmawiajmy o Off-Topicu czy Karczmie? ]:->

  0 △|▽


   Urfrider
   4 lutego 2013, 15:30

   Jak na razie to Qriry tam zamyka tematy przynajmniej ale nie wiem czemu nie karzą osób które bezmyślnie spamują. ale myślę, że przyda się dwóch modów. Jakby Ukis odzyskał moda to może on? Ale raczej nie odzyska. Najgorsze, że nie widać kandydatów do moderatorowania karczmy. Ten mod i musi być często ale i karać spamerów. Lawena nie spełnia żadnego warunku. Nie ma tam oceniania i ci spamerzy wiedząc, że nic im nie grozi pozwalają sobie na spam. Konieczna jest tam zmiana moda.

   0 △|▽


    Zły Rick
    4 lutego 2013, 15:30

    Jaki tam płacz, dyskusja. Chociaż zeszliśmy z tematu to jednak jest w tym jakaś prawda. Do tego najlepsze jest to, że dobierają osoby na moderatorów, które tak naprawdę mało wiedzą o forum. Większość ogarniętych osób była nie raz karana, jednak moim zdaniem to właśnie takie osoby, które coś sobą wniosły na forum powinny objąć takie stanowiska, mimo to, że karane. Chodzi tu o jakieś mizerne kneble jak za czasów Ukisa, co dawał za "sikU" kneble. :D Tylko czy takie osoby są?

    0 △|▽


     Bon Voyage
     4 lutego 2013, 15:31

     Dwóch moderatorów? Teraz tam praktycznie nie ma żadnego, bo Lawena wpada raz na ruski rok. Ograniczona liczba moderatorów musi o czymś świadczyć, a skoro ich nie ma to chyba czas samemu wziąć tyłek w troki i coś zrobić.

     @Navu:

     Jak widzisz wywołała się mała dygresja. Może to nawet dobrze. No cóż, Angie okazała się dosyć wyrozumiała zakładając ten temat, więc może i na kwestię Karczmy zwróci uwagę. Bo jednak te dwa działy są od siebie zależne.

     0 △|▽


      Share
      4 lutego 2013, 15:32

      http://screenshooter.net/5159217/rrssjaq

      Chciałbym spytać, czy takie minusy w dziale Off-Topic są dozwolone, tak samo jak plusy za poparcie opinii są dozwolone?

      Gdyby miał więcej miejsca na pewno wyjaśniłby o co chodzi. Z drugiej strony ma możliwość pisania postów, ale opcja napisania posta nie na temat, który odnosi się TYLKO i wyłącznie do tej jednej wypowiedzi, i z możliwością nawiązania z tą osobą kolejnej dyskusji byłoby spamem. A gdyby tylko było więcej miejsca w minusach, można by było uzasadnić (Podkreślam, UZASADNIĆ) swoją negatywną ocenę, i wtedy mod mógłby określić czy ten minus jest zły, czy dobry.

      Mógłby mi ktoś po krótce przypomnieć czemu tak zarządziła administracja, że oceny mają tak mało miejsca?

      1 △|▽

      • Alijaa (+1)

      Navu
      4 lutego 2013, 15:35

      Lawena próbowała coś naprawić, uczynić Karczmę poważniejszą robiąc konkurs o historii Polski. Jednak mało kto w nim teraz bierze udział. Teraz w Karczmie trochę przeważają gry forumowe i miasteczka, a to był chyba jeden z głównych zamysłów.

      0 △|▽


       Zły Rick
       4 lutego 2013, 15:36

       Został zmniejszony do 30 limit znaków w komentarzach do ocen posta. Podytkowane jest to prowadzeniem dyskusji w miejscu, gdzie opis powinien być typu: "spam", "nie troluj", "zasady działu". Często też gracze dają plusy wraz z komentarzem typu "ja bym dodał jeszcze bla bla bla" - nie, od tego służy opcja "Dodaj" na dole strony.

       0 △|▽


        Urfrider
        4 lutego 2013, 15:36

        Qriry zamyka tematy czyli jak na razie on jakoś tam dba o karczmę. O o wilku mowa. Akurat pozamykał niektóre tematy

        @Navu:

        Ale ona zamiast dawac te konkursy to powinna dbać o ten dział. Da jeden temat i myśli, że wszystko jest w porządku. WLAŚNIE NIE!

        0 △|▽


         Navu
         4 lutego 2013, 15:37

         Racja, przydałby się nowy moderator. Ale musi on zrozumieć, co trzeba zostawić a co nie.

         0 △|▽


          Urfrider
          4 lutego 2013, 15:39

          I tu może byc problem. Lecz sądzę, że gdyby sie pomagało moderatorowi przez zgłaszanie tematów w zasadach działu to by po pewnym czasie sam juz wiedział jakie tematy należy usuwać.

          0 △|▽


           Alijaa
           4 lutego 2013, 15:39

           I kolejny raz muszę Ci przyznać rację. Jak ktoś sie interesuje forum, lubi je i wnosi na nie cokolwiek to moderowanie byłoby dla niego przyjemnoscią. A gdy Lawena zajmuje się inną bajką, że tak powiem, to pewnie brak jej czasu i robi to z musu i obowiązku, aniżeli z samej checi moderowania. Ale to tylko moja opinia, takie głośne myślenie.

           Chociaż w sumie taki spamujący i udzielający się mod byłby naprawde wyjątkiem i to mogloby byc dziwne.

           1 △|▽

           • Urfrider (+1): Masz racje co do tego.