Czekanie na odpowiedź

23 marca 2013, 12:20 · smutna żaba

@kapioza:

Możliwe, że Angie nie ma tyle czasu, aby odpisywać na panel w odpowiednim czasie. Jednak trzeba przyznać, że nie powinna się zdarzać taka sytuacja, że na odpowiedź czeka się tak długo.

@Humanistka:

Dodatkowo ludzie czasami zakładają tematy o pojedynczych kanałach co powoduje jeszcze większy zamęt.

1. Denerwuje mnie, gdy kogoś odstrasza opcja "szukaj". Jest wiele osób, które zakładają kolejne wątki, choć istnieje odpowiedni temat główny.

2. Zauważyłem ostatnio kolejną falę spamerskich tematów. Oczywiście po raz kolejny przoduje Drexenus, jednak dołączają do tej głupawki również nowi gracze. Zakładanie tematu o byle czym, byle coś napisać. Trzeba coś z tym zrobić, bo tematy są zamykane, a żadne konsekwencje nie są wyciągane.

0 △|▽

Bezduszni moderatorzy
Poprzedni wpis
Opinie moderatorskie
Następny wpis

Komentarze (12):


Wyprostowany
23 marca 2013, 12:48

wejdź na stoners. please! mam pytanko :)

0 △|▽


  smutna żaba
  24 marca 2013, 09:11

  Przepraszam, ale decyzje moderatorów w dziale OT są dal mnie niezrozumiałe.

  Chłopak, który pomylił działy, po 21 dniach braku aktywności w temacie dostaje knebla w nagrodę, a kolejne głupie tematy jak te:

  Zostają bezkarne, służąc tylko do spamowania i poszerzania głupoty. Oczywiście wcześniej wymieniony gracz pomylił działy za co zgodnie z regulaminem należy mu się knebel, jednak w porównaniu do Harloka czy Drexenusa, którzy dopiero po kilku(nastu) tematach otrzymali jakąś karę, przy czym były to tematy wykraczające poza wszelkie granice dobrego smaku. Wydaję mi się, że należy coś z tym zrobić, bo powoli w OT zaczyna się dziać bardzo niefajnie.

  2 △|▽

  • Alijaa (+1): bardzo bardzo.
  • Wujek Błękitnooki (+1)

  KONTO USUNIĘTE
  24 marca 2013, 09:36

  Też chciałem poruszyć temat masowych troll tematów, to jest jakaś kpina. Zapomniałeś wymienić Hawaia on też ostatnio znów zaczyna.

  0 △|▽


   Old Akhved
   24 marca 2013, 09:41

   Ja już się do tego przyzwyczaiłem. :(

   0 △|▽


    KONTO USUNIĘTE
    24 marca 2013, 09:44

    Nie zakładasz tematów, ale masowo napierdzielasz w nich te posty. Więc się zdecyduj.

    0 △|▽


     Old Akhved
     24 marca 2013, 09:44

     Bo się do tego przyzwyczaiłem i staram się brać to jako formę luzu xD A że tymczasowo nie ma co robić.

     0 △|▽


      KONTO USUNIĘTE
      24 marca 2013, 09:45

      To ja tą formą luzu zaczynam rzygać. Harlok właściwie nie chce knebla...

      0 △|▽


       smutna żaba
       24 marca 2013, 21:02

       Jeśli to czytasz to wiedz, że zupełnie cię nie rozumiem. Zamykasz tematy przez to, że są jednowyrazowe, a tematy bez sensu, gdzie szerzy się spam, głupota, nienawiść, obrażanie JP2 puszczasz płazem? Taki mały wykaz tematów, które łamią zasady działu. Jeśli ten temat dostał knebla to te też powinny:

       Nie wiem co się dzieje. Dawniej nawet takie głupoty nie przychodziły ludziom do głowy. Nawet teraz pewnie tylko sobie strzępię język, bo ci którzy tu piszą są ogarnięci, a spamerzy i tak będą mieli to gdzieś. Wg. mnie powinno się to wszystko tępić, tępić i jeszcze raz tępić. A jak nie pomoże to trzeba tępić do skutku, aż przez wszystkie knebla zejdą do ujemnej reputacji.

       ===

       Da się? A jednak. Trzeba tylko zrobić to razem i uwolnić OT od zbędnych tematów.

       ---

       0 △|▽


        Bon Voyage
        6 kwietnia 2013, 00:32

        @Thomas Ward:

        Ja tak samo.

        kapioza napisał(a):

        Dostałem knebla za "wulgaryzm" w tym poście. Nie rozumiem jednak jednego. Jeśli jest to uznane za wulgaryzm, to nie powinienem dostać autoknebla? A nawet jeśli system to pomija (no bo nie wiem, wulgaryzm jest lekki i można używać go na przykład cytując jakieś opowiadania) to nie powinienem być ukarany jak gracz używający wulgaryzmów? No sorry, ale za bardzo wulgarny przymiotnik określający pannę lekkich obyczajów, używany kiedy nam coś nie wyjdzie dostaje się 3dniowego knebla tylko, a ja za słowo, które nawet nie jest brane pod autoknebel dostałem na dodatek -15 reputacji, coś tutaj nie halo.

        Po takim czasie moje zażalenie nie ostygło. Spoko, rep odpracowany, ale to niczego nie zmienia.

        Lubię czekać prawie miesiąc jakąkolwiek interwencję.

        0 △|▽


         smutna żaba
         6 kwietnia 2013, 15:07

         Zdaniem Qriry'iego jest to post na poziomie trollingu. Rozumiem, że można się czasami doszukiwać podtekstów, ale w tym że" koń powinien mieć zdrową skórę" to już chyba jakaś lekka paranoja? Moja siostra chodzi na konie i się osłucham jak w domu o tym ciągle opowiada, ale oczywiście. Jestem zwykłym trollem, który jest niewyżyty seksualnie i ciągle mówi o skórze konia...

         Wg. mnie powinni zmienić temat do "Porozmawiajcie o Off Topie", ponieważ nie widzę tutaj żadnej wymiany zdań tylko kumulujące się ciągle skargi na działanie moderatorów w OT.

         1 △|▽

         • Bon Voyage (+1): no dokładnie

         dark hunted ghost
         6 kwietnia 2013, 15:15

         Jaki jest sens istnienia tego tematu, jeśli, do diaska, żaden, ale to żaden, moderator, nawet nie odpisuje na zażalenia i ewentualne propozycje w temacie? Oh, rozumiem, macie sporo pracy i tak dalej, ale jeśli już podejmujecie się takiej inicjatywy, jak próba zmienienia Off Topa, albo chociaż przeanalizowanie, jak działa dział, to jaki to ma cel, jeśli ta inicjatywa gaśnie po kilku dniach?

         Istnieje już 8 strona tematu. Moderator ostatni raz odpowiedział na DRUGIEJ stronie. Oczywiście, na siódmej też była odpowiedź, czemu jej nie policzyłem? Bo to nie była odpowiedź. To było przełożenie odpowiedzi na termin bliżej nieokreślony, jeszcze nie zrealizowany.

         Mi nie przeszkadza to, że my sobie tu dywagujemy na te tematy, ale... my nie możemy nic zrobić, nie mamy odpowiednich uprawnień, więc te całe dywagacje są bezsensowne, jeśli nie rozważy ich moderator.

         0 △|▽


          smutna żaba
          6 kwietnia 2013, 15:20

          Pozostaje tylko czekać. Jeśli wystawisz temat z propozycją zmiany czegoś w dziale zostanie zamknięty, ponieważ istnieje od tego odpowiedni temat. Ich już wtedy nie będą obchodziły twoje wyjaśnienia, po prostu zamkną ci usta kneblem, żeby nie podburzał ludzi... Smutne, ale prawdziwe. Pozostaje nam czekać i liczyć, że kiedyś przybędzie tu moderator.

          0 △|▽