Sprawiedliwość a znajomości

4 lutego 2013, 16:34 · Alijaa

Takie poczucie sprawiedliwości niszczy ciekawe znajomości. Agent Wywiadu ładnie to ujął - w karczmie nie ma odpowiedzialnych ludzi.

Musiałby być to ktoś pomiędzy. Z miłością do tego działu a jednocześnie bez znajomości tam.

Zły Rick - no, w praktyce też nie taka tragiczna. Mam doświadczenie z forum śp. :D

0 △|▽


Komentarze (7):


dark hunted ghost
4 lutego 2013, 16:38

Ale przecież, druga osoba, rozsądna, nie miałaby wielkich pretensji o knebla, przewiniła w jakiś stopniu, została ukarana, w teorii każdy, piszący na forum, ma obowiązek przestrzegać regulaminu forum i określonego działu [bo jak to jest w praktyce, to widać]. Choć rzeczywiście, niektóre ze znajomości mogłyby się od siebie oddalić, bo jednak ktoś mógłby mieć pretensje, czemu jego kumpel go knebluje za jakąś drobnostkę. Ale nie wyobrażam sobie nikogo 'kochającego' owy dział, który zarazem nie miałby tam znajomości. Bo nikt by nie miłował tego działu, jeśliby w nim przez jakiś czas nie przebywał. A ten czas wystarczy raczej, by stworzyć kilka więzi, że tak to ujmę.

0 △|▽


  Zły Rick
  4 lutego 2013, 16:41

  Wystarczy wybrać osobę, która mało ma wspólnego z tym działem, ale jednak ma pojęcie o forum, a nie jest tak, że pierwszy raz widzę osobę i jest ona moderatorem. (Tak, dla mnie to jest dziwne, bo praktycznie od początku swojej gry siedzę na forum i jak widzę pierwszy raz na oczy osobę, która ma 600 postów i jest moderatorem, to trochę dziwne dla mnie).

  @Dark Hunted Ghost:

  No, kope lat. :D

  0 △|▽


   Alijaa
   4 lutego 2013, 16:44

   No dlatego to nie powinna być szara osoba. Ja też ej, 5 lat na forum i się zastanawiam skąd ci moderatorzy się biorą. Ale o czym my mówimy. :) Z pewnością Karczma pozostanie w takim stanie jeszcze przez długi czas.

   0 △|▽


    dark hunted ghost
    4 lutego 2013, 16:47

    To teraz szukaj takiej osoby. Przy czym, tak sobie myślę.. czy komuś chciałoby się być moderatorem zupełnie nieznanego mu działu...

    Cóż, ja mam troszku mniejszy staż od Was, ale sam się czasem dziwię, skąd oni biorą moderatorów.

    I tak nawiasem:

    Skubany, 22k postów już ponabijał...

    Jak Ci życie przemija! :D

    0 △|▽


     Zły Rick
     4 lutego 2013, 16:50

     Nasze posty i tak są tylko dyskusją, wątpię by administracja coś z tym zrobiła, mają więcej na głowie, a tacy my - nic nie możemy, co, napiszesz na panel i dostaniesz informacje, że oni wiedzą co robią, a na forum są raz na miesiąc :) Karczma to oddzielny temat do dyskusji i na pewno w innym gronie z udziałem osób, które jednak mogą postawić swoje "ale".

     @Dark Hunted Ghost:

     Eee, mało :P Nie siedzę już na forum tak jak kiedyś, przeglądam je, gorzej z wypowiadaniem się. :)

     0 △|▽


      Despero
      4 lutego 2013, 18:42

      @Martti:

      Bo karczma jest taką spuścizną tego forum, tam siedzą poniekąd idioci, którzy nie mają dostępu do innych działów. Niby zdarzają się normalne osoby, ale ja osobiście nie wchodzę do karczmy gdzie specjalnie popełniają błędy ortograficzne, zachowują się jak 10-cio latki i myślą, że są fajni. Tam po prostu brakuje dobrego moderatora, ja bym tam połowę ludzi wybił...

      // Już po płaczu, poprawione.

      Według mnie w karczmie powinien zostać zmieniony moderator, dodać wymagania takie same jak w off-topie i trzymać się zasad. Mam już dosyć widoku postów typu treść "Cycki" w karczmie.

      Uwaga, wszyscy możecie być moderatorami karczmy. Łatwy sposób, znajdujecie jakiś post łamiący zasady działu karczma, kopiujecie tą zasadę i link do posta i wrzucacie w wątku na panel. :) Np. ja trafiłem jakiś czas temu na Ramonkę i osoby tolerowane przez Lawene zostały ukarane. :)

      0 △|▽


       Ropetormo
       4 lutego 2013, 20:42

       Ja tylko przypomnę że tu nie o karczmie a o OT miała być rozmowa.

       a do tematu ogarnięty mod w karczmie by się przydał.

       0 △|▽