Może zmiany nie są potrzebne?

17 lipca 2013, 23:19 · Bon Voyage

Wiesz o co chodzi. Wielki ze mnie troll, naprawdę! W swojej karierze założyłem może z trzy troll tematy i to bardzo gruby rok temu, no chyba że mam wliczać w to głupkowate rzeczy typu jechanie bratu na ręcznym (z czego sama Angie się śmiała), które mają z prawdziwym trollem tyle wspólnego, ile ja z mongolskim baletem, dlatego daruj sobie wszelkie sugestie pod moim adresem, że nie jestem traktowany w pełni poważnie przez modów. Poza tym Twoja wypowiedź jest ni w tyłek ni w oko, jeśli przeczytała co tam napisałem to reakcja byłaby inna i nie opisałaby mi sposobów golenia się.

A zmian nie ma, bo być może w rzeczywistości nie są one wszystkim potrzebne. Jak widać przed moim postem ostatnia wypowiedź miała miejsce w ostatnim tygodniu czerwca, ja odczułem potrzebę napisania w temacie, więc go poszukałem, najwidoczniej inni takowej nie mają, bo po moich wypowiedziach są odgrzewane stare kotlety, bo praktycznie podobne posty były już napisane w tym temacie. Prawda- być może po prostu Ci, którzy się teraz nie wypowiedzieli nie wiedzieli wcześniej o istnieniu tego tematu, a może być tak (nie chcę nikogo zniesławiać), że tak naprawdę nie czuli potrzeby wypowiadania się tutaj i napisali tak po prostu.

____________________________________________________________________

Co do mówienia o ogólnych tematach zluzujcie trochę, nawet Angie powiedziała, że wpychanie wszystkiego do jednego tematu jest czasem bez sensu, zaraz znajdę posta.

Prosz:

http://prntscr.com/1g0e1l

0 △|▽


Komentarze (8):


Mykfanith
17 lipca 2013, 23:28

Jenyy, piszesz jak ja :) Mądrze, a zarazem ''dobijająco dla przeciwnika'', lecz bez zadnych obraz. Heh ;)

---

Luknij moje posty w temacie od Mistera Jaruny, skumasz,

-----

Żeby było bez spamu, dołoże się do opinii Off-topu. Moim zdaniem wszystko stoi w miejscu.. Mniej Trolltematów, to więcej tematów z pytankami. Jeden temat zamknięty, stworzony kolejny...

0 △|▽


  Jose de Tuasi
  17 lipca 2013, 23:34

  Chodzi mi bardziej o to, że na pytanie np: "Ile kosztuje komórka XXX" ktoś odpowie "Około 500 zł" a druga osoba odpowie np: "Najczęściej w okolicach 500 zł, choć bywa to różnie. Na allegro widziałem ...". Bo jak ktoś na pytanie "Jakiego koloru jest niebo?" odpowie ktoś "niebieskie" a drugi "na pewno nie różowe" to chyba nie jest potrzebne. A niektórzy tak właśnie odpowiadają.

  Przybicie to może i pomoże, ale jeśli by się zakazło tworzenia innych tematów bo jest 1 ogólny, to zrobiłoby się tak jak w PP. Uogólnianie wszyskiego do jednego tematu jest zbędne. Niech osobny temat mają goście lubiący reagge i rap.

  A czy tutaj potrzebny jest moderator? Trollerski temat się usunie, prędzej czy później. A jak ktoś zakłada taki temat, to wystarczy po prostu nie pisać postów typu "to trollerski temat, dostaniesz knebel" etc.

  0 △|▽


   Bon Voyage
   17 lipca 2013, 23:41

   Haha, dzięki. :P Ale nie mam tutaj zamiaru nikogo dobijać, zwłaszcza tutaj, bo to jednak jest nasz wspólny dział i skoro dążymy do jego poprawy. Wiem, że wielu lubi sobie przygadywać i się zjeżdżać, ale osobiście takie polityki nie wyznaję, bo chyba lepiej grać w jednej drużynie. ;)

   @Starek:

   Wiem, że jednak jest przydatne, bo jednak to 188 stron nie wzięło się znikąd, przynajmniej coś raz pożytecznego dla forum zrobiłem, że nawet ci nielubiący mnie jego obrońcy tam czasem napiszą. :) Z drugiej strony wolę nie wiedzieć, ilu ludzi (tym samym siebie obecnie) mogłem wkurzyć tym tematem. xD

   Co do troll tematów, nie wiem coście się tak tego uczepili, skoro w wakacje wszystko naprawdę ucichło. A że komuś zdarzy się założyć jakiś niepoważny temat (co i tak zanika w porównaniu z tym, jak było dawniej) to jakoś nie widzę tam, żeby ludziom to przeszkadzało, wręcz przeciwnie- śmieją się z tego. Tak, tam nie widzę, żadnych negatywnych wypowiedzi, ale kiedy przychodzi co do czego to ludzie zaczynają wylewać tutaj swoje żale bez podawania konkretów i wypisywać jak to nie lubią troll tematów, jakoś większości wylewających swoje żale nie widzę tam w tych tematach, tylko tutaj. :P

   _

   0 △|▽


    Banashe
    18 lipca 2013, 00:17

    Wybacz, że się wtrącę, ale czytałem twoje posty i jakoś czuję, że kapioza >>>> Ty.

    @kapioza:

    Troll to troll. Według mnie nie ma czegoś takiego jak "wielki troll" czy "prawdziwy troll". Wybacz, jeżeli słowo troll Cię obraża, ale nie mam po prostu innej definicji tego co czasem robisz. W dodatku w Publi pisałeś coś o dzienniku trolla czy coś w tym stylu, być może dlatego to mi tak w głowię utkwiło. Za poważnego człowieka Cię nie mam, tak to ujmę, bo w pamięci mi tak się zapisałeś. Nie mówię, że mam Cię za jakiegoś kompletnego (nie napiszę kogo bo autoknebel jest wszędzie) z ADHD. Jeżeli odebrałeś mój post jak jakiś atak w twoją stronę to jeszcze raz. Wybacz.

    0 △|▽


     Mykfanith
     18 lipca 2013, 00:19

     Może nie lubie tak troll tematów jak samych trolli xD

     -----

     Niezły dialog nawiązałem z nim, co nie? Teraz czekam na jego odpowiedź. Widać, że biedaczyna niedługo odpuści; nie ma się już czego czepnąć. Pisze do cb tu, bo nie mam jak cie złapać xD

     Hihi, staneło na moim, biedaczek powiedział Koniec dyskusji xD

     0 △|▽


      Bon Voyage
      18 lipca 2013, 00:36

      Właśnie w tym opowiadaniu w publi były występki trollerskie, do których się przyznaję, ale to nieistotne. Po części się z Tobą zgadzam, bo nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło lub większe zło, kiedy ktoś ukradnie zgrzewkę wody ze sklepu, a ktoś inny tylko butelkę, jednak pod tą definicję jest brane zdecydowanie za dużo. Teraz nawet kiedy człowiek założy mniej poważny temat to od razu troll, nawet wtedy kiedy się on ludziom podoba. Wkładanie wszystkiego do jednego wora chyba nie zawsze się sprawdza, tak samo jak hejterem (w definicji to najczęściej osoba dogryzająca komuś w internecie dla własnej przyjemności) jest teraz każdy kto wytknie komuś mały błąd. :P

      @Mykfanith:

      Wybacz, nie chcę oceniać kłótni forumowych, bo ich nie lubię, dlatego . Głupio mogę zabrzmieć, bo sam teraz rozmawiam z Xin Zhao, ale to zwykła dyskusja, nawet jeśli przemawia przeze mnie nutka agresora to chyba nieumyślnie, po prostu w takim, a nie innym stylu się wypowiadam.

      1 △|▽

      • Mykfanith (+1): Em, ale piszesz jak ja XD

      Banashe
      23 lipca 2013, 15:37

      Angie, widzę, że zamykasz w OT tematy. Zajrzyj tutaj, co?

      0 △|▽


       Redrett
       23 lipca 2013, 15:52

       Angie jest zła :C

       0 △|▽