Nie przekonamy się wzajemnie

5 sierpnia 2013, 14:28 · smutna żaba

Nie odpowiadam już na wcześniejsze argumenty, bo albo się z nimi zgadzam, ale też po części myślę, że nie ma sensu dyskutować, gdyż mamy po prostu odmienne zdanie i ciężko będzie nam się nawzajem przekonać.

Chciałem się podłączyć po pytanie gracza Sexuualny. Jeśli jest opcja zgłoś to na coś ona została stworzona. Wiem, że jesteś moderatorem i jak boss możesz robić co chcesz, ale regulamin działu też ciebie nie obowiązuje?

* Nazwa tematu powinna oddawać jego treść.

Zasady OT

Temat z nazwą "OffTopowy gąsiorek".

Wg. mnie to ani trochę nie oddaje treści tematu. Coś w stylu "Przycisk zgłoś jest zbędny, więc piszę w tym temacie" albo "Reportowalnia Angie" czy chociażby "Tutaj zgłaszamy spam". Cokolwiek, ale nie jakiś "gąsiorek" w którym wyrabia się domowe wina, piwa i nalewki, a regulamin jasno mówi:

Z przyczyn oczywistych zabronione jest zakładanie tematów dotyczących używek objętych całkowitym zakazem sprzedaży na terenie RP (twarde i miękkie narkotyki) lub częściowym ze względu na wiek (alkohol, wyroby tytoniowe), zawierających treści pornograficzne oraz w inny sposób naruszających obowiązujące prawo i powszechnie przyjęte za obowiązujące normy obyczajowe.

Pobudzanie ciekawości w młodych ludziach do szukania takich rzeczy, a możliwe, że pójdą o krok dalej i napawając się wiedzą, którą dzięki poleceniu tego forum zrobili, zaczną tworzyć własne wyroby, a następnie się upijać.

Temat do zgłaszania postów, który sam łamał regulamin. Założę się, że to była prowokacja i pierwszy, który to rozwiąże coś dostanie.

0 △|▽


  Komentarze (5):


  Niebezpieczny bizon
  5 sierpnia 2013, 14:35

  W pełni się zgadzam z tym co napisałeś,według mnie temat do usunięcia(OffTopowy gąsiorek),no jedynie że Angie nam w to jakiś sensowny sposób wyjaśni,ale tutaj chyba nie ma co wyjaśniać O_o,więc..

  0 △|▽


   dark hunted ghost
   5 sierpnia 2013, 15:16

   "przyrząd stosowany w czasach historycznych do "wynagradzania" sprawców pomniejszych występków" - Pasuje jak ulał do funkcji, którą pełni. Czyli rozumiem, że jeśli jakieś słowo ma jedno ze znaczeń dot. alkoholu, czy czegokolwiek, co jest zabronione w dziale, to już nie można go wcale używać?

   Komilll, robisz z igły widły, szukasz na siłę, bo to już jest na siłę, czegoś, by obalić tą władzę, czy co? Bo ja Cię już nie rozumiem, chcesz, by coś się zmieniło w tym dziale, a gdy wreszcie coś się zaczyna dziać, to czepiasz się o zupełne, by nie powiedzieć inaczej, bezsensowne szczegóły.

   Idziemy po kolei:

   Tytuł "Gąsiorek" - jedno ze znaczeń = "przyrząd stosowany w czasach historycznych do "wynagradzania" sprawców pomniejszych występków".

   Temat - Karanie ludzi, którzy zawinili w off-topie, jako, że 90% graczy skarży się tu na przycisk "zgłoś".

   Tytuł = Temat, bo oddaje jego treść. I na odwrót.

   Koniec.

   Zamykamy sprawę. Teraz pomyśl lepiej nad czymś, co przyda się off-topowi.

   Also, "Pobudzanie ciekawości w młodych ludziach do szukania takich rzeczy, a możliwe, że pójdą o krok dalej i napawając się wiedzą, którą dzięki poleceniu tego forum zrobili, zaczną tworzyć własne wyroby, a następnie się upijać." - Ten cytat był tak mocny, że Mav prawie zeszła ze śmiechu, jak przedstawiałem jej owy "problem".

   Tak sobie myślę, powód jest tylko jeden: Nie lubisz moderatorów. A na sprawy forumowe patrzy się OBIEKTYWNIE. Skoro jej nie lubisz, to nikt Ci nie każe jej lubić, aczkolwiek nie hejtuj [tak, takie argumenty to jak ich brak, a więc hejt] wszystkiego, co ona robi, zwłaszcza, że w rzeczywistości robi więcej niż większość forumowiczów tutaj, którzy tak bardzo pragną zmiany. Minusa Ci nie dam, bo mnie to nie jara, ale piszesz totalne głupoty.

   ___

   3 △|▽

   • Lolicon (+1)
   • Achaja (+1)
   • Mavter (+1)

   Hatke
   5 sierpnia 2013, 15:23

   @komilll:

   Ach, widzę, że nie lubicie Angie...

   Patrzcie na to!

   Zobaczcie, ile czasu stoi ten drugi temat. Dlaczego się do nich nie przyczepicie? Przecież jest opcja zgłoś...

   0 △|▽


    Angie
    5 sierpnia 2013, 16:54

    @komilll:

    W pełni się zgadzam z tym co napisałeś,według mnie temat do usunięcia(OffTopowy gąsiorek),no jedynie że Angie nam w to jakiś sensowny sposób wyjaśni,ale tutaj chyba nie ma co wyjaśniać O_o,więc..

    A wystarczyło wujka Google zapytać, to byś wiedział co to gąsior. Pozycjonowanie na takie wyrazy się samo robi, bo to jest fraza niszowa i Google wstawi na szczyt wyników odpowiednią stronę. Ponieważ chęci poszerzenia sobie horyzontów ani w Tobie, ani w Twoim przedmówcy nie widzę, to macie kawę na ławę wyłożoną, czyli: http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C4%85sior_%28narz%C4%99dzie_kary%29

    @komilll:

    Co do jednego miałeś rację, moim zamiarem było pobudzenie ciekawości. Bo co ma gąsior do wiatraka, każdy powinien zapytać, po czym ciekawość rozbudzoną zaspokoić.

    I tak na marginesie całkiem,

    Opcja "zgłoś" działa, a jakże, tylko jak sami gracze zauważyli, działa dopiero wówczas, gdy post zostanie zgłoszony przez minimum 3 graczy. A że o jednogłośność w Off Topie trudno, to i posty/tematy rzadko dostają się tą drogą pod lupę moderatorów.

    0 △|▽


     smutna żaba
     5 sierpnia 2013, 19:59

     Nie marszczy mi się koń - w temacie był poruszony problem, że w koń w pewnej grze nie posiada odpowiednich tekstur i się nie marszczy. Pisałem kiedyś w temacie i odpowiedziałem, że zdrowy koń ma raczej napiętą skórę. I założyciel tematu i ja, za to, że wyraziła swoje zdanie o skórze konia dostałem knebla. Reason? None... Sorry, ale to jest utrudnianie nazw tematu na siłę, ale nie chęć rozwoju.

     Od czego jest panel? Aaa... Zapomniałem. Tam trzeba czekać miesiąc, a czasami nawet i dwa na odpowiedź moderatora. Jak masz knebla za nic to twoja sprawa. Pisanie na panel i tak nie pomoże - http://censored

     Myślałem o tym kilka miesięcy temu. Co się zmieniło? Nic? A to przypadek...

     Tak, zionę nienawiścią, nie patrzę obiektywnie. BO MOGĘ.

     Daj mi minusa. Mnie tam rep jest tylko do spamowania. I tak nie rozdaje żadnych ocen innym ludziom.

     Przy okazji, zauważ fajny fakt. Pisząc głupoty nagle potrafiłem zaspamować 3 strony z Angie i teraz ty mi piszesz w miarę długą wypowiedź. Tak samo zrobiłem w temacie o tym nowym ts'ie. Wystarczy dać ludziom trochę sensacji i zaraz się rzucą do dyskusji. Jedni nazwą to "trollem", ale zauważ, że ktoś musi być, kto napędza rozmowę.

     @Daenerys:

     Nie każdego można lubić. Jedni się znają i lubią długie lata, a inni ledwo się poznają i mają ochotę się porozrywać.

     Co mnie obchodzą działy do który nie wchodzę? Powinny się tam wypowiedzieć osoby, które spędzają czas w poszczególnych działach.

     @Angie:

     Rozbudzisz ciekawość, a potem ktoś szuka tematu, żeby coś zgłosić i widzi jakiś temat o zwierzętach (gąsior).

     ===

     0 △|▽