Usuwanie reputacji

6 kwietnia 2013, 20:52 · Bon Voyage

Z tego, skąd ubyło mojej reputacji zdążyłem sobie zdać sprawę, ale skoro słowo, którego użyłem jest wulgaryzmem to nie powinno być czasem zablokowane, żeby uniknąć sytuacji, gdzie ktoś przy większej ilości kar za lekki wulgaryzm dostanie -50 repa, a jakiś dzieciak JP za wiązankę na gracza po prostu autoknebla?

No ale dobra, chyba powinienem napisać tam, gdzie mnie odsyłasz, chociaż z autopsji rezultat pisania zażaleń na panel kończy się najczęściej krótką na odwal się odpowiedzią przez tego samego moderatora na którego się żalimy i zamknięciem wątku.

0 △|▽

Handel reputacją
Poprzedni wpis
Moderacja to przymus?
Następny wpis

Komentarze (10):


Angie
6 kwietnia 2013, 21:10

Wiesz, w przypadku kobiety nie jest taki strzał tak bezkompromisowy w skutkach, jak w przypadku osobników płci męskiej.

7 dni roboczych. Czy ta informacja do Ciebie dotarła? Bo do mnie jeszcze nie dotarło Twoje zgłoszenie. Grzęznę w tych. które czekają od znacznie dłuższego czasu.

Jak tylko do niego dotrę, otrzymasz odpowiedź.

@kapioza:

Z tymi żalami to naprawdę nie do mnie. Jestem wymieniana wśród twórców gry, ale na jej obecny kształt wpływu nie mam zbyt wielkiego :)

Jeżeli uważasz, że to błąd w działaniu automute, zgłoś w dziale Błędy. Odpowie Ci wówczas kompetentny w danym temacie MG lub SMG

A teraz moi drodzy pozwolę sobie Was opuścić.

Jakichkolwiek odpowiedzi możecie się spodziewać dopiero jutro.

Na zakończenie jedna tylko uwaga, skargi na działanie MC, MG, Moderatora Forum można składać wyłącznie za pośrednictwem Panelu.

Żadna skarga nie będzie rozpatrywana publicznie.

0 △|▽


  dark hunted ghost
  6 kwietnia 2013, 21:25

  "Life is brutal and full of zasadzkas" - Zasadzkas... xD

  Ja nie chcę mieć 100% racji, wolę mieć 120%. :f Jaki paradoks, MC, co nie może się odbanować... :D Choć w sumie to dobrze.

  Also, dłuższego posta z dnia pracy nie można było napisać? Hmm, w sumie to tego oczekiwałem. W każdym razie, czekałem na niego.

  0 △|▽


   Angie
   6 kwietnia 2013, 21:37

   1. Nie MC tylko MG. Całkowicie inny zakres uprawnień. Ale fakt, że to zabawne, że usiłując dowieść graczowi, że naruszenie regulaminu popełnił samemu można dostać bana xD

   2. Dłuższy post można było napisać, tylko... był za długi :P Skróciłam do akceptowalnych rozmiarów.

   3. Nie spamuj. Temat nie dotyczy tego jak realizuję dzień pracy - link dałam jako poglądowy.

   4. full of zasadzkas wywodzi się wprost z jednej z powieści Waldemara Łysiaka. Kontynuacja jest niecenzuralna.

   Miałam już sobie pójść, ale licho mnie podkusiło, żeby zajrzeć. No i trudno mi było nie odpowiedzieć :\

   Od teraz jestem już faktycznie nieobecna.

   0 △|▽


    El Zigardo
    6 kwietnia 2013, 22:14

    End samtajms kopas w...

    Dobra, przeżyję jakoś te -3, co do strzału w krocze, to przepraszam za ostre wyrażenie.

    W której to powieści było? Bo Łysiaka z cyklu "dobry" etc. kojarzę, cytat też znam, ale któreż to tomiszcze chowało tę frazy?

    0 △|▽


     Alijaa
     7 kwietnia 2013, 10:28

     Komilll ma troszeczkę racji. Zdaję sobie sprawę, że to nie od Ciebie, Angie, zależy, ale czy i Wam i nam nie byłoby prościej, gdyby na panelu pracowały jedne osoby a na forum inne? Z Twojej historii w publicystyce wynika, że masz dużo na głowie, zajmowanie się tak poważnymi sprawami wymaga poświęcenia czasu. Nie orientuje się czy za samo moderowanie forum jest płacone czy nie, bo przecież nikt nikomu do portfela nie zagląda, ale wiem, że masa odpowiednich osób zrobiłaby to jako wolontariat. Tu już nie chodzi o to, żeby można było poszpanować niebieską ramką przed kolegami na podwórku, tylko o zaangażowanie i kontakt z graczami, na co sama przyznałaś, że nie starcza Ci doby.

     0 △|▽


      smutna żaba
      7 kwietnia 2013, 10:48

      Ale jak tak sobie myślę to chyba jednak trzeba by z tym iść do Thinker'a, bo jednak Angie tylko sprawuje nadane jest stanowisko, którego mogła wcale nie chcieć. Żeby zmienić cały ten system pasowałoby pogadać z kimś wyższym rangą.

      0 △|▽


       Alijaa
       7 kwietnia 2013, 10:51

       I zostanie to uznane za propozycje pod siebie.

       0 △|▽


        smutna żaba
        7 kwietnia 2013, 10:52

        I tak źle i tak niedobrze... Co więc mamy robić?

        0 △|▽


         Alijaa
         7 kwietnia 2013, 10:55

         Czekać aż ktoś porezygnuje i zostaną wybrane kolejne osoby? Ewentualnie czekać aż obecni MG znajdą też troche czasu na forum. Miło ze strony Angie, że zaczęła się tutaj udzielać.

         0 △|▽


          smutna żaba
          7 kwietnia 2013, 11:25

          Żeby pierwsza opcja się spełniła potrzeba trochę czasu, a co do drugiej to ja bym nie wiązał zbytnich nadziei. Niby tak.

          0 △|▽