Robi się śmietnik

28 stycznia 2013, 16:37 · dark hunted ghost

1.

"Nikt nikomu nie każe w tym śmietniku grzebać[...]"

- Ale sama w tym momencie przyznajesz, że jednak śmietnik się robi. Owszem, jest on widoczny głównie w otchłani działu, gdzieś, gdzie światło nie dociera, tak samo jak i użytkownicy forum, ale jednak nadal on występuje, prawda? A od tworzenia tzn. wysypiska nie służy raczej Off-topic. No chyba, że się mylę. Przypuśćmy, że ktoś założy jakiś zupełnie nieistotny, bezużyteczny temat. I nie potrzeba żadnej namowy innych osób, by on się utrzymał nawet na pierwszej stronie. Wystarczy to, że w tym bezużytecznym temacie, dwie osoby będą pisać o zupełnie bezużytecznych rzeczach, a łódź nadal będzie trzymać się na wodzie, nie zatonie. Wiadomo, w tym wypadku idealnym argumentem na odparcie moich treści byłoby "Wystarczy ingerencja moderatora". Nie będę się w to zgłębiać, szacunek do moderatorów mam, z doświadczenia wiem, że takie osoby mają również wiele rzeczy do robienia w rzeczywistości i nie będą siedzieć pół dnia pielęgnując jeden dział, by na drugi dzień ponownie to robić. Ale niestety, już wiele razy widziałem, że takie tematy, mimo zupełnego braku 'interesujących' kwestii, wartości, ostawały się nawet tydzień. Druga sprawa, to, tak jak mówiłem, zakładanie pięciu tematów, których kwestię można by rozwiązać w temacie ogólnym. Pojedyncze pytanie o grę, z którego później rozwija się dyskusja. Temat utrzymuje się na 1-2 stronie, bo cały czas znajdują się osoby, które chcą porozmawiać na ten temat. Ja się jednak pytam: Czy nie można byłoby po prostu poruszyć to zagadnienie w temacie zbiorczym? Z tego co zauważam [będąc już przy sferze gier], temat ogólny jest stopniowo wypierany przez te mniejsze tematy, o wątpliwościach odnośnie jednej gry. Bo po co pisać w tym pierwszym temacie, skoro można podyskutować o każdej innej grze w osobnym temacie? Nie chodzi o to, by robić tutaj salon, do którego nie wolno wchodzić bez folii na butach, ale bilety na odpoczynek od forum mogłyby być jednak częściej wręczane.

2.

Po części się z Tobą zgodzę, po części nie. Może się trochę nie zrozumieliśmy, być może źle ubrałem to w słowa. W tym wypadku zgodzę się z Tobą, ale czy naprawdę, do tematów zbiorczych, potrzeba dłuższej nazwy? Nie wystarczy jedno słowo, określające całą tą gromadę? Choć w sumie, nie boli mnie to tak bardzo, bym robił o to wielką aferę. Przyznam Ci rację.

I przepraszam za niespójną wypowiedź. Nawet nie mam zamiaru się usprawiedliwiać, po prostu zdaję sobie sprawę z tego, że znalezienie czegoś spoistego w tej chaotycznej wypowiedzi, to jak szukanie igły w stogu siana. Zapewne gdzieś tam w połowie urwałem temat, następne zagadnienie wzięło się znikąd, etc. Cały ja.

0 △|▽


  Komentarze (7):


  Arhen
  28 stycznia 2013, 16:46

  Najwidoczniej myliłem się. Przepraszam za spam.

  __

  0 △|▽


   Ropetormo
   28 stycznia 2013, 16:54

   I tutaj nie masz racji bo wystarczy wpisać ps3 i wyskakuje

   3 △|▽

   • Angie (+1): :D
   • Rock Lee (+1): :D
   • Arhen (+1)

   Despero
   2 lutego 2013, 12:17

   i inne tego typu głupie tematy, proponuje pozbyć się już pomysłów na więcej takich tematów karając ich założycieli kilkumiesięcznymi/kilkutygodniowymi kneblami.

   1 △|▽

   • Koenigsegg Trevita (+1)

   Bon Voyage
   2 lutego 2013, 12:32

   Widzę, że od kogoś czuć tutaj butthurt na kilometr. Chyba mam prawo nie wiedzieć, kim jest Bieber tak samo jak zapytać o plotki ze świata rapu. Nie łamię w żaden sposób regulaminu, a kto pyta nie błądzi. Tobie by się za to przydał jakiś lek na rozluźnienie mięśni, bo chyba twoje mięśnie zwieracza wymagałyby odpoczynku.

   @Down Bo pytam o osobę Biebera i organizowany przez niego koncert oraz chciałbym zaczerpnąć trochę wiadomości od raperskiej plotkary? Jeśli taki jest twój tok myślenia to pozazdrościć inteligencji. I nie klikaj tak szybko tych minusów, bo się zmęczysz.

   No bo koledzy mi mowili że to prawda. :\

   _

   -1 △|▽

   • Despero (-1): z moimi mieśniami wszystko ok

   Despero
   2 lutego 2013, 12:46

   Tak samo jak od twoich tematów na kilometr czuć zwykły trolling.

   @up

   "Jeśli taki jest twój tok myślenia to pozazdrościć inteligencji."

   I mówi to osoba, która zobaczyła w teledysku jak kogoś zgarnia policja i myśli, że to wydarzyło się naprawdę? ...

   @minus

   Wiem, ale sam mi wciska, że serio nie wiedział kto to Bieber, skoro mówi, że to na poważnie to ja będę to traktował poważnie.

   -1 △|▽

   • El Zigardo (-1): Jaja sobie robił. :|

   asghan
   2 lutego 2013, 13:47

   więc... bezsensowne tematy mamy zakładać w karczmie, wystawione tylko na bande trolli z którym nic nie da się zrobić(bo ni to zminusować, ni to zgłosić bo nic to nie daje), moderator karczmy praktycznie nie istnieje, et cetera. Już teraz nie ma w karczmie tematu w którym da się po ludzku porozmawiać, bo wszędzie latają trolle. Jak więc żyć? W Karczmie źle, bo trolle, w OT źle, bo moderatorzy. Co zrobić? Sposób na zlikwidowanie beznadziejnych, bezcelowych tematów do rozmowy to zrobienie z karczmy czegoś porządnego, miejsca w którym te tematy mogą egzystować bez bycia zasypanym przez trolli. Albo pozwolenie na robienie takich tematów w OT(bo nie wiem czemu nie. Nie wiem w dlaczego uważacie, że tutaj nie należą tematy do luźnych rozmów, ale jeśli nie należą tutaj, to dajcie nam miejsce w którym będą należały). Taka jest moja opinia jako osoby która 3 lata przesiedziała w karczmie. Taki jest sposób, na usunięcie głupoty z OT. Dajcie nam kanał odpływowy.

   5 △|▽

   • Banashe (+1): tru
   • dark hunted ghost (+1): Mój miszczu.
   • Orzemkowy (+1)
   • Despero (+1): ogarnięcieKarczmy BySiePrzydał
   • Coliśka (+1)

   Activeek
   2 lutego 2013, 13:57

   Jak za spam w karczmie jest 3-dniowy knebel a spamer, który w karczmie pisze z kilkunastu kont i dostawał wiele banów, a mimo to dalej pisze z innych kont lub z głównego gdzie ma jakieś -50 repa to nie dziwne, że gracze dalej spamują, to, że nie da się pogadać w karczmie, to nie znaczy, że macie zakładać głupie tematy w OT.

   0 △|▽