Zróbcie coś z Karczmą

2 lutego 2013, 14:01 · asghan

No dobrze. To wy, mądre głowy z OT zróbcie coś z karczmą.

Tak to już bywa, ze jak na wysypisku nie ma miejsca na kolejne wory śmieci, to ludzie zaczynają je rzucać po całym mieście i zostawiać po lasach. Sorry, ale nie zrobicie nic z karczmą to w życiu nie skończy się tu spamowisko i tematy do rozmówek. Taka jest prawda i tak już będzie. Dlatego ludzie nie chcieli marków w karczmie. Dajcie nam możliwość oceniania postów na minus. Albo nie wiem, przynajmniej dajcie nam moda który będzie w miarę regularnie pracował i którego choć raz na miesiąc w karczmie zobaczymy. Brzmi jak niski koszt za zdecydowanie mniejszą liczbę spamerów w OT, nie?

0 △|▽


  Komentarze (14):


  Darkuś
  2 lutego 2013, 14:35

  Ja mogę być modem. Głosujcie na mnie! Darmowe hotdogi dla wszystkich!

  Poza tym popieram w 100%. Karczma mnie zawsze odstraszała ilością trolli i wszelkiego innego noo... Tam jest syf, kiła i mogiła.

  0 △|▽


   Orzemkowy
   2 lutego 2013, 14:39

   Głosuj na mnie , 10h siedzenia w Karczmie gwarantowane. ._.

   Prościej i na temat , nowy mod by się przydał.

   0 △|▽


    El Zigardo
    2 lutego 2013, 14:39

    Vote for Ali?

    @asghan:

    Co spamowi w karczmie winni bywalcy OT? Myślisz, że nikt w Ot nie łapie się za banie nad tym, co się dzieje na całym forum? Bez sensu, kiedy jakiś cygan kradnie Ci portfel, to gnębisz później każdego, którego spotkasz na ulicy, żeby Ci go oddał?

    0 △|▽


     asghan
     2 lutego 2013, 14:46

     2 lata temu nie było syfu i mogiły

     a kiła była ale tylko przez hurina i sacheesa ( nie wiem czy to z hurinem ci wczoraj opowiadalem, wiem, ze dhg opowiadałem). Dlaczego? Bo była grupa ludzi w karczmie która miała cokolwiek do powiedzenia i była Laweta która miała choć troche czasu na czyszczenie tego działu. Teraz tego nie ma, Laweta przychodzi raz na dwa tygodnie, usuwa tematy w których i tak nikt już od miesiąca nie pisze, trolle kompletnie ignoruje. Ja to rozumiem, lawena nie może, nie ma czasu, żeby przeglądać tematy, karczma nie jest skora do współpracy, etc. Ma pewnie masę lepszych i ciekawszych zajęć. Ale OT ma dwóch modów, w dodatku dwóch modów, którzy mają czas by się OT zajmować, gdy my mamy tylko jedną lawene która albo nie ma czasu albo chęci( nie wiem, nie pytałem)

     @up. Nie mówimy o tym, co w karczmie robią nam bywalcy OT. Mówimy o tym, co ludzie z karczmy robią w OT.

     0 △|▽


      Bon Voyage
      2 lutego 2013, 14:55

      W Karczmie był niegdyś większy rygor, niż w OT, tematy luźne w OT, które byłyby założone w Karczmie nie miałyby prawa bytu. Wystarczy porównać sobie ilość tematów z OT z tymi z Karczmy, bo to jest jakaś paranoja... Ale nawet wtedy Lawena karała tylko założycieli tematów, mało kiedy głupi troll tak irytujący jak menda przy włosach łonowych był karany. Niby rozmawiamy o OT, ale gdyby Karczma była nieco bardziej przyjaznym miejscem, w którym mod by nie karał za byle co (no bo sorry, gdyby temat Asghana był w Karczmie, Lawena by go pewnie od razu zakneblowała heh), a jednak tępił denerwujących spamerów to nie byłoby potrzeby spamu w OT, chociaż to i tak dla mnie abstrakcja, bo burdelu to nie ma, wrażenie najwyżej sprawiają zbyt duzi napinacze, przez których wielu początkujących się zniechęca do gry.

      0 △|▽


       dark hunted ghost
       2 lutego 2013, 14:55

       Łańcuch przyczynowo-skutkowy, w karczmie nie można założyć tematów, by na nie luźno porozmawiać, to pozostaje nam off-top.

       @asghan:

       2 lata temu tego nie było? Ja myślałem, że był, tylko sporo mniejszy syf, niż teraz jest. W sumie, to trolle były, są i na 99% będą.

       Przy okazji, z tego co wnioskuję, czytając Twoje wypowiedzi, nie opłaca mi się już wracać do karczmy... xD

       0 △|▽


        Orzemkowy
        2 lutego 2013, 15:00

        Porównaj ilością tematy OT do PP.

        -

        0 △|▽


         El Zigardo
         2 lutego 2013, 15:02

         Takim łancuchem, to Ty psa do budy możesz przyczepić, a nie tematy do OT, panie psorze.

         Łańcuch przyczynowo-skutkowy- nie mam kasy, nie mam pieniędzy na życie, napadam na bank.

         Zgodnie z Twoją logiką te czyny będą słuszne i nie łamią norm moralnych.

         0 △|▽


          Bon Voyage
          2 lutego 2013, 15:06

          I co mam wg Ciebie na ich podstawie wywnioskować?

          0 △|▽


           Orzemkowy
           2 lutego 2013, 15:09

           Że w OT jest taki spam jak w PP? ._.

           0 △|▽


            Bon Voyage
            2 lutego 2013, 15:12

            Ja wiem czy spam? W PP spam to wiadomka, dział zapełniony przez newbie. Nie oszukujmy się, OT to płuca tego forum, dzięki niemu więcej ludzi tu jest, kiedy wielu graczy przestaje grać w Margo to albo przestaje mieć z tą grą nic wspólnego albo zostaje w OT. Podaj mi takie drugie popularne polskie forum, gdzie możesz porozmawiać na przeróżne tematy. Znasz jakieś? Bo ja nie.

            _

            0 △|▽


             Orzemkowy
             2 lutego 2013, 15:31

             Dlatego siedzę w Grze. Mój błąd.

             0 △|▽


              dark hunted ghost
              2 lutego 2013, 16:02

              Em, nie.

              Nie wiem, czy uznajesz coś takiego jak normy moralne, ale jeśli tak, to powinieneś był się domyśleć, że wszystko wiąże się z określonymi zasadami, nie myślałem, że znajdzie się osoba, której będę musiał pisać coś tak oczywistego, więc nie pisałem tego...

              C'mon, ziemia do Jacka. Kwestia moralna jest tu prawdopodobnie na tyle oczywista, że nie trzeba tego pisać, ale skoro jednak tak się prosisz, to skoryguję swoją wypowiedź.

              "Łańcuch przyczynowo-skutkowy [Nie łamiący żadnych norm moralnych, etycznych, prawnych, etc, uuu!]".

              Ale swoją drogą, przykład, który podałeś, również jest łańcuchem przyczynowo-skutkowym, lecz nie wiąże się on z moją logiką, nie wiem, na jakiej podstawie stwierdziłeś, że jestem osobą pozbawioną jakichkolwiek wartości...

              Przyczepianie psa do budy łańcuchem przyczynowo-skutkowym, jutro sprawdzę i Ci dam odpowiedź. :3

              @kapioza:

              Dawniej jeszcze wiele osób przestających grać w samą grę szła do karczmy, ale teraz, cóż, karczma jedynie zniechęca.

              ___

              0 △|▽


               El Zigardo
               2 lutego 2013, 16:07

               "Łańcuch przyczynowo-skutkowy [Nie łamiący żadnych norm moralnych, etycznych, prawnych, etc, uuu!]".

               Zakładając tematy, które łamią zasady działu, działasz na szkodę społeczności, która korzysta z tego forum, czym łamiesz ogólnie przyjęte zasady. Może Ty takowych nie posiadasz, da się w takim razie Cię określić jednym słowem, którego tu nie przytoczę, bo mógłbym dostać knebla. Znam za to dość dobry synonim tego słowa, jest nim element aspołeczny

               0 △|▽