Ogrom zgłoszeń do moderacji

5 sierpnia 2013, 20:59 · dark hunted ghost

Człowieku

Człowieku

Człowieku

Już, pora kończyć.

To był ewidentnie troll temat, nie ma co do tego zastrzeżeń, i tyle. Było nie pisać, a nie płakać o knebel [tak de facto, ponoć rep Cię nie obchodzi, bez forum idzie odpocząć, więc o co halo?]

Pomyślmy, Ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, ile dziennie zgłoszeń tam dochodzi. O to właśnie chodzi odnośnie tematu z gąsiorem, by jednocześnie ułatwić OT zgłaszanie tematów, a dzięki temu masz też dodatkowy pozytyw, choć troszkę powinno to ulżyć panelowi i usprawnić jego wydajność.

Nie, NIE MOŻESZ. Niestety, ale nie możesz. A jeśli masz zamiar pisać głupoty, byleby się do czegoś doczepić, bo nie lubisz moderatorów, to naprawdę - nie warto nawet pisać, bo szkoda czasu.

Możliwe, że zawsze dobrze jest, jak ktoś napędza rozmowę, ale niekoniecznie, robiąc z igły widły.

Also, zalatuje to hipokryzją. Piszesz panu powyżej [wybacz, nie chce mi się spisywać nicku, panie], że co Cię obchodzą działy, do których nie wchodzisz, a wcześniej pisałeś rozległy post nie na temat odnośnie tego, co TY myślisz o innych działach. I teraz tak, piszesz o czymś, co w ogóle nie powinno być tu poruszane, więc nie na temat. Druga sprawa, nawet moderator może w tym momencie użyć Twojego argumentu i stwierdzić, że co ją to obchodzi, co myślisz/piszesz o innych działach, bo to miecz obusieczny. A na koniec, zalatuje to hipokryzją, bo mimo, że teraz stwierdzasz, że nie obchodzą Cię inne działy, to piszesz dość rozległy post na temat właśnie ICH. Where's logic?

0 △|▽


Komentarze (10):


Duży palec u stopy
13 sierpnia 2013, 15:22

Błaaagam! Zrób zakaz tematów "fani czekolady"...

0 △|▽


  Krągły Michaś
  13 sierpnia 2013, 15:24

  @Dark Hunted Ghost:

  @ErasuS:

  Wiecie co, skończcie tą walkę nie wiadomo o co już :\.

  0 △|▽


   El Sunn
   13 sierpnia 2013, 15:32

   Trochę Ci się pomieszało, bo nikt o nic nie walczy...

   Tak jak w innym temacie tak i w tym.

   Nie mam pojęcia o co Ci chodzi.

   0 △|▽


    Krągły Michaś
    13 sierpnia 2013, 15:35

    Bo ciągle coś krytykujecie, spinacie się na 15-minutowe posty a tak w zasadzie to cały czas coś się zmienia pod graczy i znów coś się nie podoba.

    0 △|▽


     El Sunn
     13 sierpnia 2013, 15:38

     Ok...

     Pokaż mi jakieś moje ciężkie spiny, bo ja żadnych nie zaobserwowałem.

     0 △|▽


      Krągły Michaś
      13 sierpnia 2013, 15:43

      Chodzi mi o to, że się natężacie no nad temat Off-Topa, nie że was "boli dupa" czy coś takiego :D. A to, że piszesz o tej wylęgarni konfidentów w gąsiorku, do którego powstania w sumie w głównej mierze Ty doprowadziłeś, to najlepszy przykład.

      0 △|▽


       El Sunn
       13 sierpnia 2013, 15:45

       Ja doprowadziłem? :D

       Czuję się ważny xD

       Tam też to pisałem. O "wylęgarni konfidentów" nie pisałem do końca na poważnie. Moje posty z reguły powinno się traktować z przymrużeniem oka. Nie sądziłem, że Angie podejmie poważniejsze kroki.

       0 △|▽


        Krągły Michaś
        13 sierpnia 2013, 15:48

        To o wzajemnej nienawiści brzmi bardzo poważnie, a to przesada. I tak tu są wszyscy Ci sami ludzie, a jak ktoś nowy jest, to się asymiluje i wszyscy się znają i tak. Więc raczej niechęć nie wzrośnie, bo i tak nikt nie zgłosi tematu kolegi, tylko mu napisze, żeby zamknął ewentualnie. A newbie i tak szybko odchodzą :D.

        0 △|▽


         dark hunted ghost
         13 sierpnia 2013, 15:52

         Nikt tutaj nie walczy, nie wiem o co chodzi. Mam prawo jednak wyrazić swoją opinię, nie? Jeśli mam zamiast tego pisać krótkie posty a'la "Nie zgadzam się, bo nie", to nie miałoby to żadnego sensu.

         0 △|▽


          El Sunn
          13 sierpnia 2013, 15:52

          W sumie to masz rację, aczkolwiek nawet mimo starych twarzy są tutaj ludzkie, którzy się zwyczajnie nie lubią.

          0 △|▽