Reklamowanie swoich kanałów

18 stycznia 2014, 17:09 · Livien

Cześć Wam.

Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat mojego pomysłu, dotyczącego osób reklamujących swoje kanały youtube i streamy, a będzie on wyglądał następująco:

• zostanie założony jeden ogólny temat dot. kanałów youtube i livestream,

• każda osoba będzie mogła zareklamować tam swój kanał, lub skomentować kanał innej osoby

Myślę, że taki temat będzie miał dużą popularność i łatwiej będzie wyszukać Wam dany kanał lub użytkownika kanału. Oczywiście jeśli powstanie taki temat, nie będzie możliwości zakładania oddzielnych tematów. Dlatego proszę Was o wypowiedź.

0 △|▽


Komentarze (15):


awesome jaki pro
18 stycznia 2014, 17:17

Temat o YT gdzieś widziałem, a streamów wiele nie ma. Ostatnio nie widziałem by ktoś aktywnie streamował.

Coś podobnego do tego myślę, że by się sprawdziło, a jak już wspominałem streamów dużo nie ma.

_

0 △|▽


  smutna żaba
  18 stycznia 2014, 17:24

  Witajcie towarzyszu. Skąd przybywacie?

  Moim zdaniem po stworzeniu takiego tematu powinno się mocno egzekwować nowe zasady. Zdarzały się sytuacje, gdy istniało równoległe kilka tematów o podobnej tematy, skupiającej się na streamowaniu i YT. Moim zdaniem powinien zostać osobny temat do Youtube, a osobny dla streamerów. Jakby nie patrzeć, są to zagadnienia trochę odrębne i myślę, że zasługują na osobne wątki.

  0 △|▽


   Livien
   18 stycznia 2014, 17:26

   Tylko wiesz... Tu jest typowo spis kanałów, a mi chodziło o to by pozbyć się tematów w których gracze zapraszają na swojego livestreama o danej godzinie, lub w którym zapraszają do oglądania filmików ich autorstwa, które pojawiły się lub pojawią się w najbliższym czasie. Ostatnio coraz więcej osób zakłada do tego oddzielne tematy, a mamy możliwość zrobić temat ogólny :)

   0 △|▽


    dark hunted ghost
    18 stycznia 2014, 17:28

    Jestem podobnego zdania co KomiRRR, jeśli już, to powinno się je od siebie oddzielić. Natomiast nie jestem pewny, jak to będzie z tą popularnością. Nie jestem w temacie, ilu streamerów mamy na forum, tak samo, jak ile ludzi z yt. Choć sądząc po temacie od YT, to za wiele tego nie ma.

    0 △|▽


     awesome jaki pro
     18 stycznia 2014, 17:31

     Tylko taki stream to zwykle jednorazowa audycja. Ostatnio może powstało powstało kilka takich tematów i żaden nie przekroczył 50 postów, ani drugiej audycji. Moim zdaniem nie ma sensu robić tematu ogólnego dot. streamów, bo nikt aktywnie nie stremuje. Od czasu do czasu Darken coś tam gra, ale to też rzadko, poza nim nie ma chyba nikogo kto streamuje.

     Temat dot. YT jest bardzo dobrym pomysłem.

     _

     0 △|▽


      Abix
      18 stycznia 2014, 18:15

      Temat ogólny dot. streamerów to dobry pomysł. Ludzie mogli by tam zapraszać na live który odbędzie się o tej i o tej godzinie. A temat o YT i streamach razem to zły pomysł. Np chcę sobie obejrzeć live, które prawie zawsze odbywają się na twitchu (więc do YT nie pasuje) i muszę czytać kilka stron postów o YT żeby dowiedzieć się czy będzie jakiś stream. W poście głównym powinny się znajdować spisy streamów które dopiero się odbędą, a niżej ludzie będą te streamy komentować, bo temat o streamach bez możliwości komentowania był by słaby. A w poście głównym powinien być spis streamów, bo nie chce mi się czytać kilku stron komentarzy, aby znaleźć liva.

      0 △|▽


       dark hunted ghost
       18 stycznia 2014, 18:19

       "W poście głównym powinny się znajdować spisy streamów które dopiero się odbędą" - w tym wypadku autor tematu musiałby być bardzo często aktywny, bo w wypadku, gdy osoba A poinformuje go o 11, że stream będzie o 16, osoba B poinformuje go o 13, że stream będzie o 17, a osoba C poinformuje go o 14, że stream będzie o 19, musiałby być aktywny niemalże co chwile.

       0 △|▽


        Abix
        18 stycznia 2014, 18:23

        Może i tak. Chyba że temat o steramach a drugi do komentowania ich.

        0 △|▽


         dark hunted ghost
         18 stycznia 2014, 18:26

         Dwa tematy odnośnie jednej kategorii to za dużo. Po prostu nie może być tak, że osoba A pisze w tymże temacie odnośnie swojego streama, osoby B i C robią to samo, a potem ludzie komentują ten stream, który oglądają? Troszkę chaotycznie mogłoby być, ale dałoby radę się doczytać, a to chyba najlepsza opcja.

         0 △|▽


          Abix
          18 stycznia 2014, 18:33

          Też tak myślałem, ale raczej jest dużo "świeżaków" którzy nie znają zasad i by komentowali w temacie, ale już jeśli by się udało, to by było bardzo dobrze i zapobiegło by sytuacji, gdy streamer (streamer - osoba A) zakłada nowy temat, odnośnie swojego live'a, a gracz (osoba B) daje mu plusa z podpisem "fajny live" i post w którym pisze "fajny live" a osoba A daje + osobie B z podpisem "dzięki", a najczęściej gracze A i B grają na tym samym świecie, lub są w tym samym klanie.

          0 △|▽


           Bon Voyage
           25 stycznia 2014, 10:32

           Wiesz już może coś odnośnie repa w Naszych Zdjęciach? Zdaję sobie sprawę, że Off-Topic=/=Publicystyka, ale to trochę nierealne, że osoba, która odwali piórem albo na płótnie kawał dobrej roboty może zostać nagrodzona gorzej od kogoś, kto pokazuje buźkę.

           0 △|▽


            Katherine
            25 stycznia 2014, 11:02

            Niestety jeszcze nie ma żadnych informacji, cierpliwie musimy zaczekać.

            Jak coś będę wiedzieć, to od razu napiszę ;)

            0 △|▽


             Zabiłem Mansona
             25 stycznia 2014, 12:24

             Coście się tak tej reputacji uczepili, macie jakiś hajs za to? Fejm zbijacie? Poza tym, nic w publi nie zasługuje na oceny.

             P.s

             Chyba, że takie gdzie wytknę ludziom błędy gramatyczne i interpunkcyjne, a za ortograficzne zgłoszę na panel. :))

             /ale wtedy ja zostanę ukarany, za to że nie doceniam geniuszu młodego poety i nie zauważam bogatego przesłania jego opowiadania o super konserwie.

             Sad.

             0 △|▽


              Bon Voyage
              25 stycznia 2014, 16:33

              Sam popierałeś post Cornelii o podobnej treści dwie strony temu, dlatego raczej nie mam ochoty odpowiadać na Twoje prowokacyjne posty, które są rakiem tego forum. Pogadaj z wombatem :) :)

              @Shuurei:

              Dzięki, bo to trochę dziwna sprawa. :D

              @rowan:

              A ja o czym mówię? Poza tym Twoje wnioski są niesłuszne, mnie denerwuje jedynie dysproporcja. Niech we wszystkich będzie limit, albo niech go nigdzie nie będzie. Poza tym przetłumaczone teksty z memów o Spider-Manie są idiotyczne, handluj z tym. :)

              _

              0 △|▽


               Zabiłem Mansona
               25 stycznia 2014, 17:10

               Handluj z tym - twarzą nie potrafisz zebrać ocen, to chcesz żeby Twoje wypociny wychwalali? Nie sondze. xD

               /i naucz się czytać ze zrozumieniem, bo napisałem że rep jest śmieciowy i przyznałem jej rację co do limitu w niektórych tematach w Publi i braku w NZ.

               Handluj z tym znowu: posty o podobnej treści niekoniecznie muszą oznaczać to samo.

               >Dałeś mi raka tym postem.

               @up

               Beka z Ciebie typie, idź pisać historyjki o zakochanych pudlach, bo współczynnik Ci maleje xD

               -1 △|▽

               • Bon Voyage (-1): głupi post