Reklamowanie swoich kanałów

18 stycznia 2014, 17:09 · Livien

Cześć Wam.

Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat mojego pomysłu, dotyczącego osób reklamujących swoje kanały youtube i streamy, a będzie on wyglądał następująco:

Więcej

Zamykanie popularnych tematów

29 stycznia 2014, 20:18 · Sensivity

Witam... przepraszam że piszę tutaj, ale kompletnie nie wiem gdzie to umieścić.

Więcej

Zgłaszajcie bezpośrednio moderatorom

3 lutego 2014, 23:24 · Old Akhved

Jesli chcesz to zgłaszać, to nie w temacie, a pisz na maila SMG. xD

Więcej

Patowa sytuacja

4 lutego 2014, 16:00 · smutna żaba

Przeczytaj sobie moje rozmowy z Angie. Praktycznie wszystko twoje argumenty odnoszą się do tego samego. Władza będzie władzą i zawsze będzie starała się za pyszczki swoje społeczeństwo. Jeśli znajdzie się jednostka, która zechce zrobić cokolwiek ponad ich plany od razu zostaje zmiażdżona i oznaczona jako niebezpieczna. My mówimy że jest źle, administracja mówi, że nie może nic zmienić, że wszystko zależy od nas. Niestety nie mamy żadna władzy wykonawczej, a zasady w OT stały się jeszcze bardziej restrykcyjne. To są wieczne zabawy władza-obywatele. Ci uprzywilejowani mówią, że to my jesteśmy władzą w państwie, ale gdy przyjdzie co do czego, okazuje się, że możemy tylko rzucać słowami, które nie mają żadnego wpływu na strukturę państwa.

Więcej

Esencja off-topiku

4 lutego 2014, 16:26 · Bliznogęby

To esencja off-topu. Ogólnie nic nie mam do tej walki, bo mnie nie interesuje. Trochę spędziłem na forum i pamiętam dawny off-top, był sto razy lepszy. Gdybym był zainteresowany tym, co się dzieje teraz, bez skrupułów powiedziałbym że Ty czy moderacja, wchodzicie w nasze zwyczaje z butami, ale nie mam do nikogo pretensji - bo ja jak powiedziałem - kompletnie mnie to nie interesuje.

Więcej