Wieloznaczność i skróty

30 lipca 2013, 02:03 · dark hunted ghost

Wierz tłumaczom, hehe. :P Wiesz, ile to słowo ma znaczeń? A ile skrót? Standardowo samo to, że podali jedynie DWA znaczenia już jest wystarczające, bym nie wierzył tej stronce.

Więcej

Konsekwentna moderacja

30 lipca 2013, 19:19 · smutna żaba

Czyli za link gdzie jest słowo na "k" nie ma knebla, a za wt* napisane przez użytkownika jest? Z tego co pamiętam to DHG dostał za właśnie takie wyrażenie knebla od Ramonki. Jeśli jest to wykroczenie to jako moderator powtarzasz to słowo i promujesz używanie wulgaryzmów na forum przez osoby wyżej postawione (właściwie "władze") dając tym samym negatywny przykład dla społeczeństwa forum. Jeśli słowo nie jest zabronione to okazuje się, że Dark Hunted Ghost dostał knebla za nic.

Więcej

Bez propagandy

30 lipca 2013, 19:35 · Angie

OMG. Po jakie nieszczęście miałabym się uciekać do propagandy zwalając sobie na głowę kłopotliwy jak za przeproszeniem wrzód na części niewymownej temat niczym do tego nie zmuszona?

Więcej

Moderacja się sprawuje

31 lipca 2013, 02:10 · Krągły Michaś

Ej, ogólnie, to wg mnie sam dział dobrze prosperuje. Jak na razie każde próby zrewolucjonizowania OT i przywrócenia mu poprzedniej świetności jeszcze bardziej ową świetność uniżały, aż w końcu w sumie jest tendencja spadkowa.

Więcej

Burdel robią użytkownicy, nie moderacja

31 lipca 2013, 10:48 · Angie

Cóż mogę powiedzieć. Burdel burdelem, ale nie ja go robię, tylko Wy, użytkownicy. Czy mam rozumieć, że głosujesz za tym, żeby Was krócej, jak to się mówi, przy pysku trzymać, to będziecie szczęśliwsi? Cóż. Ja mam do tego inne podejście. Chcecie żyć w śmietniku, to śmiećcie. Dokąd dzieje się to w dozwolonych ramach, nie mam nic przeciwko.

Więcej