Reklamowanie swoich kanałów

18 stycznia 2014, 17:09 · Livien

Cześć Wam.

Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat mojego pomysłu, dotyczącego osób reklamujących swoje kanały youtube i streamy, a będzie on wyglądał następująco:

Więcej...

Zamykanie popularnych tematów

29 stycznia 2014, 20:18 · Sensivity

Witam... przepraszam że piszę tutaj, ale kompletnie nie wiem gdzie to umieścić.

Więcej...

Zgłaszajcie bezpośrednio moderatorom

3 lutego 2014, 23:24 · Old Akhved

Jesli chcesz to zgłaszać, to nie w temacie, a pisz na maila SMG. xD

Więcej...

Patowa sytuacja

4 lutego 2014, 16:00 · smutna żaba

Przeczytaj sobie moje rozmowy z Angie. Praktycznie wszystko twoje argumenty odnoszą się do tego samego. Władza będzie władzą i zawsze będzie starała się za pyszczki swoje społeczeństwo. Jeśli znajdzie się jednostka, która zechce zrobić cokolwiek ponad ich plany od razu zostaje zmiażdżona i oznaczona jako niebezpieczna. My mówimy że jest źle, administracja mówi, że nie może nic zmienić, że wszystko zależy od nas. Niestety nie mamy żadna władzy wykonawczej, a zasady w OT stały się jeszcze bardziej restrykcyjne. To są wieczne zabawy władza-obywatele. Ci uprzywilejowani mówią, że to my jesteśmy władzą w państwie, ale gdy przyjdzie co do czego, okazuje się, że możemy tylko rzucać słowami, które nie mają żadnego wpływu na strukturę państwa.

Więcej...

Esencja off-topiku

4 lutego 2014, 16:26 · Bliznogęby

To esencja off-topu. Ogólnie nic nie mam do tej walki, bo mnie nie interesuje. Trochę spędziłem na forum i pamiętam dawny off-top, był sto razy lepszy. Gdybym był zainteresowany tym, co się dzieje teraz, bez skrupułów powiedziałbym że Ty czy moderacja, wchodzicie w nasze zwyczaje z butami, ale nie mam do nikogo pretensji - bo ja jak powiedziałem - kompletnie mnie to nie interesuje.

Więcej...

Wypaczony system reputacji

4 lutego 2014, 17:09 · Krągły Michaś

Prawda jest taka, że nie ma sensu wprowadzanie jakichkolwiek zmian w jakimkolwiek dziale, bo tak naprawdę wszystko zniszczył nowy system repa - ta minizabawa była meritum tego forum.

Więcej...

Brak szczerości

4 lutego 2014, 17:21 · Krągły Michaś

Proszę Cię. Przynajmniej raz w tygodniu pieprzy się połowa serwerów i nie działa żadna strona przez parę godzin.

Więcej...

Sentymenty i utrzymanie poziomu

5 lutego 2014, 19:42 · smutna żaba

Jak już zostaję tu przez sentyment to chociaż chciałbym utrzymać tu jako taki poziom. Jeśli nawet Drex czy Hawai uciekają powoli z tego forum, nie mówiąc o mistrzu Harloku, to chyba świadczy to o znaczącym spadku jego poziomu. Walczę do końca. Jeżeli się nie uda to utonę wraz z moim okrętem.

Więcej...

Podejście do krytyki

5 lutego 2014, 21:00 · smutna żaba

Jestem redaktorem pewnej dość popularnej strony tematycznie i wiem, jak to jest zderzyć się z krytyką.

Więcej...

Trolli trzeba ignorować

6 lutego 2014, 00:33 · Bon Voyage

Dla większości tego działu nie ma przyszłości. Już Karma nadmienił definicję trollowania, która dla wielu jest mylna, choć sam się świadomie fałszywie nią posługiwałem mam dosyć przyrównywania jednej rzeczy do drugiej.

Więcej...