Tematy o zarabianiu w internecie

5 marca 2013, 19:17 · Thomas Ward

25.02.2013, 15:50, od: Thomas Ward, ip: ---

Piszę na panel w sprawie regulaminu działu Off-Topic, więc prosiłbym o przekazanie mu tej wiadomości; chodzi mi konkretnie o punkt:

* Nie zakładamy tematów o zarabianiu w Internecie.

Więcej...

Kogo wybierają na moderatorów?

7 marca 2013, 14:45 · Krągły Michaś

Kogo wybierająna moderatorów? Osoby, które mają niecałe 500 postów, a rep nabity na lootach i na tym, że jest się wysoko. Pierwszy raz na forum widzę Achaje a tutaj Moderator. Bezsens totalny.

Więcej...

Bezduszni moderatorzy

7 marca 2013, 20:32 · tichasil

Po co dyskutować na dany temat, jesli i tak moderatorzy, jak komputery cenzuruja wszelaka treść, uzasadniając ze naruszylem ktorystam pkt w regulaminie?

Więcej...

Czekanie na odpowiedź

23 marca 2013, 12:20 · smutna żaba

@kapioza:

Możliwe, że Angie nie ma tyle czasu, aby odpisywać na panel w odpowiednim czasie. Jednak trzeba przyznać, że nie powinna się zdarzać taka sytuacja, że na odpowiedź czeka się tak długo.

Więcej...

Opinie moderatorskie

6 kwietnia 2013, 18:17 · Angie

Moderator przybył.

Do Was wszystkich, robaczki roztomiłe...

Na litość boską. Moderator jest człowiekiem. Jeżeli przy tym jest jeszcze MG, to nie zawsze dnia pracy wystarcza, a po pracy mamy, jak każdy, życie prywatne takie lub inne.

Więcej...

Handel reputacją

6 kwietnia 2013, 18:35 · Angie

Mówiąc najprościej jest to swego rodzaju handel reputacją.

Pomoc realna, za którą można przydzielić plusa, to pomoc w rozwiązaniu problemu. Plus może być też dany jako wyraz aprobaty dla wypowiedzi gracza.

Więcej...

Usuwanie reputacji

6 kwietnia 2013, 20:52 · Bon Voyage

Z tego, skąd ubyło mojej reputacji zdążyłem sobie zdać sprawę, ale skoro słowo, którego użyłem jest wulgaryzmem to nie powinno być czasem zablokowane, żeby uniknąć sytuacji, gdzie ktoś przy większej ilości kar za lekki wulgaryzm dostanie -50 repa, a jakiś dzieciak JP za wiązankę na gracza po prostu autoknebla?

Więcej...

Moderacja to przymus?

7 kwietnia 2013, 11:50 · Banashe

W ogóle to brzmisz jakby twoja moderacja była jakimś twoim przymusem, a przecież możesz z kimś porozmawiać na ten temat, że masz trudno, że się nie wyrabiasz.

Więcej...

Tematy z Minecraftem

7 kwietnia 2013, 17:48 · Bon Voyage

Skoro już wiadomo o czym rozmawiać, o czym nie, chciałbym poruszyć sprawę tematów z Minecraftem. Nie chcę być niemiły, ale naprawdę nie mam pojęcia, czy ludzie cierpią na jakiś rodzaj upośledzenia albo wrodzonej złośliwości (bo jakoś nie widzę, żeby z innymi tematami było to samo, przynajmniej nie tak nagminnie) że muszą zakładać tematy oddzielne, skoro mają główny.

Więcej...

Brutalne wprowadzanie porządku

19 kwietnia 2013, 00:12 · Bon Voyage

Nie podoba mi się nagle i brutalnie uskuteczniany sposób robienia tu porządku. Już nie chodzi o głupiego repa, ale o gwałtowne zamykanie tematów.

Więcej...