Trolling ma wkurzać

21 kwietnia 2013, 14:38 · Krągły Michaś

1. Trolling z zasady ma wkurzać. To tutaj na tym forum pojawiła się jego wypaczona wersja tego, że troll to ktoś kto bawi towarzystwo.

Więcej...

Nowi użytkownicy są tłamszeni

22 kwietnia 2013, 17:28 · Starek

Wiem rozumiem to, z tym że nowi użytkownicy są tłamszeni przyjdą założą swój temat, zaraz dostanie XXX minusów pt regulamin, na koniec przyjdzie moderator zamknie temat i da minus 3 potem taki biedny forumowicz stwierdzi srać na to i już tu nic nie napisze a starzy odchodzą i coraz mniej rąk do pisania xD.

Więcej...

Trollowanie to wykroczenie

16 lipca 2013, 21:56 · Bon Voyage

Myślisz że to rozwiązuje problem? Akurat ten temat to była dyskusja a'la męska duma vs droga ewolucji i XXI wiek, dlatego nie rozumiem, czemu został zamknięty, nie był on głupi.

Więcej...

Może zmiany nie są potrzebne?

17 lipca 2013, 23:19 · Bon Voyage

Wiesz o co chodzi. Wielki ze mnie troll, naprawdę! W swojej karierze założyłem może z trzy troll tematy i to bardzo gruby rok temu, no chyba że mam wliczać w to głupkowate rzeczy typu jechanie bratu na ręcznym (z czego sama Angie się śmiała), które mają z prawdziwym trollem tyle wspólnego, ile ja z mongolskim baletem, dlatego daruj sobie wszelkie sugestie pod moim adresem, że nie jestem traktowany w pełni poważnie przez modów. Poza tym Twoja wypowiedź jest ni w tyłek ni w oko, jeśli przeczytała co tam napisałem to reakcja byłaby inna i nie opisałaby mi sposobów golenia się.

Więcej...

Brak konsekwencji jest zły

23 lipca 2013, 17:12 · Angie

Zaglądam, zaglądam... tylko co ja mam Wam odpowiedzieć? Czułki mi opadają, bo niewiele na te Wasze żale i potrzeby mogę poradzić.

Więcej...

Wieloznaczność i skróty

30 lipca 2013, 02:03 · dark hunted ghost

Wierz tłumaczom, hehe. :P Wiesz, ile to słowo ma znaczeń? A ile skrót? Standardowo samo to, że podali jedynie DWA znaczenia już jest wystarczające, bym nie wierzył tej stronce.

Więcej...

Konsekwentna moderacja

30 lipca 2013, 19:19 · smutna żaba

Czyli za link gdzie jest słowo na "k" nie ma knebla, a za wt* napisane przez użytkownika jest? Z tego co pamiętam to DHG dostał za właśnie takie wyrażenie knebla od Ramonki. Jeśli jest to wykroczenie to jako moderator powtarzasz to słowo i promujesz używanie wulgaryzmów na forum przez osoby wyżej postawione (właściwie "władze") dając tym samym negatywny przykład dla społeczeństwa forum. Jeśli słowo nie jest zabronione to okazuje się, że Dark Hunted Ghost dostał knebla za nic.

Więcej...

Bez propagandy

30 lipca 2013, 19:35 · Angie

OMG. Po jakie nieszczęście miałabym się uciekać do propagandy zwalając sobie na głowę kłopotliwy jak za przeproszeniem wrzód na części niewymownej temat niczym do tego nie zmuszona?

Więcej...

Moderacja się sprawuje

31 lipca 2013, 02:10 · Krągły Michaś

Ej, ogólnie, to wg mnie sam dział dobrze prosperuje. Jak na razie każde próby zrewolucjonizowania OT i przywrócenia mu poprzedniej świetności jeszcze bardziej ową świetność uniżały, aż w końcu w sumie jest tendencja spadkowa.

Więcej...

Burdel robią użytkownicy, nie moderacja

31 lipca 2013, 10:48 · Angie

Cóż mogę powiedzieć. Burdel burdelem, ale nie ja go robię, tylko Wy, użytkownicy. Czy mam rozumieć, że głosujesz za tym, żeby Was krócej, jak to się mówi, przy pysku trzymać, to będziecie szczęśliwsi? Cóż. Ja mam do tego inne podejście. Chcecie żyć w śmietniku, to śmiećcie. Dokąd dzieje się to w dozwolonych ramach, nie mam nic przeciwko.

Więcej...